loga

„Cudze chwalicie swego nie znacie – integracja społeczna 55+” – warsztaty decoupage dla seniorów

W Wojniczu (Gmina Wojnicz) oraz w Rzuchowej (Gmina Pleśna) odbyły się warsztaty decoupage dla seniorów uczestników projektu pn. “„Cudze chwalicie swego nie znacie – integracja społeczna 55+” rozbudowa oferty spędzania wolnego czasu, edukacja w zakresie odżywiania i integracja seniorów w 2018 r. ”

Projekt ten skierowany jest do seniorów z terenu LGD Dunajec-Biała i jest realizowany przez Lokalną Grupę Działania Dunajec-Biała. W trakcie 4 spotkań uczestnicy projektu wzięli udział w warsztatach artystycznych wykonując różnego rodzaju przedmioty codziennego użytku takie jak np. doniczki czy chlebaki.

Warsztaty decoupage realizowane przez Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA spotkały się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony uczestników naszego projektu i podobnie jak w roku poprzednim cieszyły się wysoką frekwencją.

Przypominamy, że w projekcie uczestniczy 54 osoby, które biorą udział w ponad 50 spotkaniach, warsztatach, wyjazdach. Projekt jest realizowany do końca miesiąca października 2018 roku.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego zaś na działania przewidziane w ramach projektu nasze stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie w kwocie 33 000,00 zł.