loga

Zaproszenie na warsztaty z touroperatorami ze Słowacji – 21 września 2018 r. w Hotelu Turówka w Wieliczce

Szanowni Państwo,

W związku z organizacją misji gospodarczej touroperatorów ze Słowacji, Małopolska Organizacja Turystyczna organizuje spotkanie branżowe na które pragnie zaprosić przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw działających w Małopolsce prowadzący swoją działalność w obszarach turystyki: sportowo-rekreacyjnej (m.in. obiekty sportowe, wyciągi narciarskie, centra aktywnej turystyki, centra sportu i rekreacji, touroperatorzy) i uzdrowiskowej (uzdrowiska, ośrodki spa wellness, touroperatorzy)

WARSZTATY BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE DNIA 21.09.2018 R. (W PIĄTEK) W HOTELU TURÓWKA, UL. STEFANA ŻEROMSKIEGO 1, 32-020 WIELICZKA W GODZINACH OD 09:00 DO 13:00

Spotkanie odbędzie się w formie rozmów indywidualnych (stolikowych) co pozwoli na nawiązanie kontaktu z partnerami ze Słowacji. Goście to wyselekcjonowani touroperatorzy (7 przedstawicieli, 7 różnych firm).
Warsztaty odbędą się w ramach projektu “Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie Małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne realizowanego przez Małopolską Organizację Turystyczną”

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu i liczymy na Państwa obecność, wierząc, że spotkanie przyczyni się do promocji Państwa oferty gospodarczej, a tym samym Małopolski oraz zwiększy Państwa aktywności za granicą.

Podmioty zainteresowane udziałem zobowiązane są do wypełnienia i podpisania formularza znajdującego się w załączniku oraz odesłania go na adres:  malgorzatak@mot.krakow.pl do dnia 16.09.2018 r.

Ilość uczestników jest ograniczona do 14 firm, decyduje kolejność zgłoszeń. Ze względów organizacyjnych prosimy o wytypowanie 1 osoby z firmy.

Za poprawne zgłoszenie zostanie uznana wiadomość z kompletnie wypełnionym i podpisanym formularzem w załączniku – zgłoszenia niekompletne (bez formularza) nie będą uznawane.

Dojazd do obiektu we własnym zakresie.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się pod numerem: (12) 422 18 28

Zaproszenie

Formularz zgłoszeniowy