loga

Wykorzystaj bon turystyczny w Tarnowie i regionie!

Brak pomysłu na weekend? Chcesz spędzić rodzinnie czas z dzieciakami? Nasz region Ci to zapewni a za usługi zapłacisz bonem turystycznym.
Tarnowska Organizacja Turystyczna wraz z Polską Organizacją Turystyczną zachęca do wspierania lokalnej branży turystycznej. Lista przedsiębiorstw (znajdziesz na http://www.lot.tarnow.pl/bon) z Tarnowa i okolic (np. hotele, pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne, biura podróży) realizujących bon turystyczny systematycznie się wydłuża.
Nie czekaj, chwyć bon i zwiedzaj! Region tarnowski czeka na odkrywców!
Polski Bon Turystyczny to narzędzie, które ma na celu wsparcie finansowe zarówno polskich rodzin jak i branży turystycznej, osłabionej przez skutki pandemii COVID-19. Za pomocą bonu można zapłacić za usługi hotelarskie oraz imprezy turystyczne organizowane w Polsce. W myśl „Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych”, impreza turystyczna to połączenie co najmniej dwóch różnych rodzajów usług turystycznych na potrzeby tej samej podróży lub wakacji, czyli ofertę łączoną np. nocleg z wyżywieniem lub nocleg połączony ze spływem kajakowym bądź wstępem do muzeum. Beneficjenci będą mogli wykorzystać bon do 31 marca 2022 roku.
Więcej informacji o bonie turystycznym na https://bonturystyczny.polska.travel/