loga

Wieczory i pikniki z muzyką na winnicach

Przed nami cztery „Wieczory i pikniki z muzyką” w magicznej atmosferze. Cykl wydarzeń na winnicach zrzeszonych pod marką enoTARNOWSKIE rozpocznie impreza na Winnicy Bogu-Miła (Olesno w powiecie dąbrowskim) w sobotę, 15 lipca. Początek koncertu o godz. 18. Wstęp jest bezpłatny.

Winnica Bogu-Miła jest usytuowana stosunkowo niedaleko od słynnego Zalipia. Otaczają ją lasy, pola i łąki. Ten sielankowy krajobraz stanowi doskonałą lokalizację dla wydarzenia, którego uczestnicy będą relaksować się przy dobrej muzyce i delektować napojami, serami, pieczywem i innymi przysmakami od lokalnych producentów.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla uczestników „Wieczoru i pikniku z muzyką” na Winnicy Bogu-Miła. Spotkanie będzie okazją do tego, żeby zapoznać się z bogatą ofertą turystyczną winnic położonych na obszarze enoTARNOWSKIE. Oczywiście nie zabraknie ciekawostek przekazywanych przez winiarza, który przybliży tzw. terroir regionu oraz opowie o uprawianych odmianach winorośli. A to wszystko w urzekającej oprawie przy akompaniamencie muzyki na żywo.

Kolejne wydarzenia cyklu „Wieczory i pikniki z muzyką” zaplanowano: 30 lipca na Winnicy Uroczysko (Janowice, pow. tarnowski), 12 sierpnia na Winnicy Nowizny (Połom Mały koło Iwkowej, pow. brzeski) oraz 15 sierpnia na Winnicy Dąbrówka (Dąbrówka Szczepanowska, pow. tarnowski). Organizatorzy oraz właściciele winnic serdecznie zapraszają do udziału w tych niezwykłych wydarzeniach w malowniczych plenerach (w przypadku deszczu imprezy odbędą się w pomieszczeniach zamkniętych bądź pod namiotem).

Projekt zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego